„Książki Roku 2021″ – plebiscyt serwisu Granice.pl

„Książki Roku 2021″ - plebiscyt serwisu Granice.pl

Po raz kolejny wystartował plebiscyt serwisu Granice.pl na „Książki Roku”. Tym razem pośród nominowanych tytułów w kategorii „Literatura faktu”, znalazła się książka Manfreda Spitzera „Epidemia smartfonów. Czy jest zagrożeniem dla zdrowia, edukacji i społeczeństwa?” z wydawnictwa Dobra Literatura. Natomiast w kategorii „Kryminał, sensacja” można oddać głos na „Gdy nikt nie patrzy” autorstwa M.M. Perr z wydawnictwa Prozami. Zachęcamy do głosowania – każdy uczestnik może oddać po jednym głosie w każdej spośród kategorii konkursowych (jest ich łącznie 12). Dla osób głosujących zostały przygotowane zestawy nagród książkowych.

Na książki głosować można do 31.01.2022 do godziny 23:59 – TUTAJ! Wyniki zostaną ogłoszone do 7.02. na łamach serwisu Granice.pl oraz na stronie plebiscytu.
 
Z radością informujemy, że oba tytuły są dostępne w naszej księgarni. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z nimi, a chcieli byście to zrobić przed oddaniem głosu w plebiscycie, to zachęcamy do zakupu: „Epidemia smartfonów” KLIK!, „Gdy nikt nie patrzy” – KLIK!