Nadmorski Plener Czytelniczy – relacja

Nadmorski Plener Czytelniczy

W ubiegły weekend miał miejsce Nadmorski Plener Czytelniczy w Gdyni. My też tam byliśmy i przygotowaliśmy dla czytelników wiele atrakcji.

Piątek – 19.07 – był dniem poświęconym głównie dzieciom. Z tej okazji zaplanowaliśmy popołudnie z ilustratorką – Martą Grabowską, autorką ilustracji do książki “Emilka i gwiazdka z nieba”. Specjalnie dla małych odkrywców, przygotowała  bardzo ciekawe zadanie. Dzieci musiały rozbujać swoją wyobraźnię i stworzyć własne gwiazdozbiory, które po połączeniu budowały nową mapę nieba.

Marta Grabowska - Nadmorski Plener Czytelniczy
Zabawa przy tworzeniu gwiazdozbiorów była przednia! Każde z dzieci stworzyło coś wyjątkowego np. “Gwiazdozbiór Żaby”, albo “Krzesła”.

 

Marta Grabowska -Nadmorski Plener Czytelniczy
Dodatkowo można było dostać autograf, a także zrobić sobie zdjęcia jako “Wenus” lub “Saturn”.

W sobotę – 20.07 – Nadmorski Plener Czytelniczy trwał w najlepsze! Dlatego my ruszyliśmy z kolejną niespodzianką – spotkaniem z Aleksandrą Tyl! Autorką bestsellerowej serii “Cztery Pory Roku” oraz najnowszego hitu – książki “Wschody i zachody słońca”. 

Aleksandra Tyl - Nadmorski Plener Czytelniczy
Dopisała nie tylko pogoda, ale także uśmiechnięci czytelnicy!

Mamy nadzieję, że zobaczymy się wszyscy za rok! Zapraszamy!

 

Tym którzy nie mogli być z nami podczas Nadmorskiego Pleneru Czytelniczego w Gdyni, chcemy napisać, że to nic straconego! Jeszcze lepszą zabawę gwarantujemy przy książkach z ilustracjami Marty Grabowskiej oraz autorstwa Aleksandry Tyl.

Emilka i gwiazdka z nieba

Nocne niebo jest piękne i pełne tajemnic. Czym są migoczące jasne punkciki? Jakie planety krążą wokół Słońca? Czy Saturn stroi się w biżuterię?
Odkryj razem z Emilką planety i niesamowite zbiory gwiazd!

Seria „Ziarenka piasku” to cykl lekkich, zabawnych i edukacyjnych opowiastek dla dzieci od trzech do sześciu lat. Każda książeczka zawiera rozwijające i twórcze zadania, które zachęcają do przyglądania się światu, zadawania pytań i szukania odpowiedzi.

Wschody i zachody słońca

Sopot. Wielki dom z widokiem na morze. Dwie kobiety – młoda i stara. Dwa światy – teraźniejszy i ten z przeszłości. I mężczyzna, który podaje się za pisarza, jego tożsamość pozostaje jednak zagadką.

Do domu bogatej staruszki przyjeżdża nowa opiekunka, zatrudniona przez rodzinę. Do obowiązków dziewczyny należy nie tylko dotrzymywanie towarzystwa,lecz także pilnowanie, by w otoczeniu starszej pani nie znalazły się niewłaściwe osoby czyhające na spadek. Zadanie wydaje się proste, ale wychodzi na to, że staruszka ma własny plan dotyczący wykorzystania pieniędzy i prowadzi osobliwą grę, by go zrealizować.

 

zobacz

Promocja!
29.90 19.80
Promocja!
37.90 26.60