Z nadzieją na wiosnę

z nadzieją na wiosnę

Drodzy Państwo,

sytuacja, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy – wymusiła zmiany. Pozamykano większość księgarń, przez co książki w czasie pandemii są nieco trudniej dostępne. Informujemy jednak, że nasza księgarnia internetowa działa i można zamawiać książki z dostawą do domu lub do paczkomatów. Zapraszamy serdecznie!

W celu umilenia Państwu kwarantanny mamy coś specjalnego. Poniżej publikujemy opowiadania oraz okazjonalne rozdziały bonusowe do lubianych przez Państwa książek z Wydawnictwa Prozami.

Każde opowiadanie jest do pobrania w pliku pdf oraz w formie ebooków!

Pozdrawiamy ciepło i życzymy zdrowia oraz spokoju ducha!

Dziewczyny z Literatura Inspiruje

 

„Bursztyn” – opowiadanie Joanny Sykat

Nowa powieść Joanny Sykat „Oddaj to morzu” ukaże się w czerwcu. Poniżej zamieszczamy wyjątkowy, dodatkowy rozdział do tej właśnie książki. Tego fragmentu nie znajdziecie w powieści – został napisany przez autorkę specjalnie dla Państwa w ramach akcji #zostańwdomu #czytaj książki. Można rzec, że to przystawka  do dania głównego!

„Bursztyn” Joanna Sykat – plik pdf
„Bursztyn” Joanna Sykat – plik epub
„Bursztyn” Joanna Sykat – plik mobi

 

„Sny Marcina” – opowiadanie Magdaleny Zimniak

Serdecznie polecamy opowiadanie przygotowane przez Magdalenę Zimniak – autorkę thrillerów psychologicznych. W jej dorobku możemy znaleźć takie tytuły jak m.in.: „Wschód księżyca”„Gra poza prawem”„Odezwij się”, bądź „Białe róże dla Matyldy“. Znajdziecie je w naszej księgarni – KLIKNIJ TUTAJ!

Życzymy udanej lektury!

„Sny Marcina” Magdalena Zimniak – plik pdf
„Sny Marcina” Magdalena Zimniak – plik mobi
„Sny Marcina” Magdalena Zimniak – plik epub

 

„Kwarantanna u Orłowskich” – opowiadanie Danki Braun

To zdecydowanie coś specjalnego! Wyjątkowe opowiadanie przygotowane przez Dankę Braun, w ramach akcji #zostańwdomu #czytaj książki. Kwarantanna niestety nie ominęła uwielbianej przez czytelników rodziny Orłowskich. Sprawdź jak potoczą się ich losy, w tym trudnym dla Nas wszystkich czasie. Jeśli nie mieliście jeszcze styczności z tą wyjątkową rodziną, polecamy sagę Danki Braun – KLIKNIJ TUTAJ!

„Kwarantanna u Orłowskich” Danka Braun – plik pdf
„Kwarantanna u Orłowskich” Danka Braun – plik mobi
„Kwarantanna u Orłowskich” Danka Braun – plik epub

 

„Polanka w czasach zarazy” – opowiadanie Aleksandry Tyl

Kolejna, cudna niespodzianka! Tym razem zawitamy w Polance. Aleksandra Tyl napisała dodatkowy, okazjonalny rozdział! Dzięki niemu znów spotkacie ukochanych bohaterów cyklu Cztery Pory Roku. To również dobra okazja, aby powrócić lub zapoznać się z książkami autorki – KLIKNIJ TUTAJ!
Serdecznie polecamy, gdyż z Aleksandrą Tyl na pewno nie grozi Wam nuda!

„Polanka w czasach zarazy” Aleksandra Tyl – plik pdf
„Polanka w czasach zarazy” Aleksandra Tyl – plik mobi
„Polanka w czasach zarazy” Aleksandra Tyl – plik epub