Już są! Pierwsze recenzje „Zgubnego pożądania”

„Zgubne pożądanie"

Od prawie dwóch tygodni w naszej księgarni gości najnowsza książka Danki Braun pt. „Zgubne pożądanie”. Autorka postanowiła odejść na chwilę od obyczajówek z wątkiem kryminalnym, aby napisać… EROTYK. Nie da się ukryć, że był to strzał w dziesiątkę. Tytuł zdecydowanie nie zawiódł fanów autorki, dodatkowo podbijając serca nowych czytelników.

Jeśli jesteście ciekawi opinii dotyczących książki, mamy dla Was fragmenty oraz linki do całości pierwszych recenzji. :)

 

https://stylowamisja.blogspot.com/2020/07/zgubne-pozadanie-danka-braun-erotyk.html

Pani Braun postanowiła odejść na chwilę od kryminałów i zaryzykowała, pisząc erotyk. I wiecie co? To była genialna decyzja. Książka “Zgubne pożądanie” totalnie rozpala zmysły i wciąga w swoją fabułę niczym wir. Jestem nią zachwycona. Wyobraźcie sobie, że bierzecie historię w stylu Greya i “umądrzacie ją”. Sceny miłosne zmieniacie na piękne akty, rozbudowujecie postaci, wplatacie rozbudowaną fabułę i dodajecie nutę dramatyzmu. Taka właśnie jest powieść erotyczna “Zgubne pożądanie”.
Zastanawiam się właśnie, co napiszę dalej w tej recenzji, skoro na wstępnie postanowiłam wyrazić wszystko. Cóż, jakoś muszę podołać. Zapraszam.

Stylowa Misja – KLIK!

 

“Zgubne pożądanie”- już sam tytuł i okładka sugerują nam, że będzie pikantnie. Śmiało można powiedzieć, że jest to powieść erotyczna i faktycznie nie brakuje tutaj bardzo szczegółowych opisów miłosnych, niekiedy naprawdę mocnych. (…) W powieści nie brakuje tajemnic i ciekawych zwrotów akcji. (…) Każdy bohater nosi w sobie historię, która zmieniła jego życie, a jej poznawanie kawałek po kawałku było naprawdę fascynujące. Choć osią książki jest namiętny romans Edyty i Rafała, to jednak jest to książka o trudnych wyborach, o tym jak nieprzewidywalne jest życie.

Mama Filipka i Kubusia – KLIK!

 

Jeśli zachęciły was pierwsze recenzje, książkę znajdziecie w naszej księgarni TUTAJ!