Dalsze losy rodziny Orłowskich – recenzja najnowszej książki Danki Braun

historia pewnego morderstwa_ Danki Braun

Czekałam, czekałam i się doczekałam. Po ponad trzech latach autorka wróciła do swoich korzeni i postanowiła przypomnieć światu o rodzinie Orłowskich.
ksiazkoholiczka94

Jakiś czas temu ukazała się kolejna część pasjonującej sagi o rodzinie Orłowskich. Jeśli jesteście ciekawi opinii na temat najnowszej książki Danki Braun, to zapraszamy do przeczytania recenzji!  Poniżej zamieszczamy kilka fragmentów, a pod każdym z nich znajduje się przekierowanie do całego wpisu.

Kryminalnie, zagadkowo, jak zawsze tajemniczo, troszkę romantycznie i mocno obyczajowo, czyli oto Danka Braun w swojej najlepszej odsłonie! Lektura wciąga w wir wydarzeń od samego początku (…).

Fragment recenzji –
blog Thieving books

Danka Braun przyzwyczaiła czytelników do całej plejady postaci w swoich książkach oraz wielu różnych nietypowych zdarzeń, które ani na moment nie pozwalają wziąć oddechu podczas lektury. Spekulacje, mylne tropy i pozory nie ułatwiają zadania, by wytypować sprawcę zbrodni. Dynamika akcji, przeróżne emocje i odrobina retrospekcji ubarwiają fabułę. A wnioski? Cóż, piętno samotności potrafi wyryć trwały ślad w człowieku, a stąd już tylko krok do gniewu i chęci zemsty. Przeczytajcie koniecznie.

Fragment recenzji – blog Książki w eterze

 „Historia pewnego morderstwa” to cudowna, wciągająca od pierwszych stron powieść. Autorka po raz kolejny stanęła na wysokości zadania i zafundowała czytelnikom pełen wachlarz doznań i emocji: od zaskoczenia, przez radości, wzruszenie i złość i kiedy już wydaje się Wam, że wiecie wszystko, okazuje się, że jesteście zaledwie na początku drogi do poznania prawdy.
Z całego serca polecam wam całą sagę i mam szczerą nadzieję, że Orłowscy powrócą na dłużej i niebawem będziemy mogli przeczytać kolejną część ich losów.

Fragment recenzji – blog ksiazkoholiczka94

 

Jeśli recenzje zachęciły Was do lektury, przypominamy, że tytuł jest dostępny w naszej księgarni pojedynczo – KLIK! oraz w pakiecie z wcześniejszymi częściami sagi – KLIK!

Gorąco polecamy!