Video recenzja książki „Przyjaciel z przyszłości” – blog Aktywne Czytanie

Aktywne Czytanie

Wśród premierowych tytułów znajdujących się w naszej księgarni, można znaleźć najnowszą książkę Davida Baddiela pt. „Przyjaciel z przyszłości”. Jest to idealna pozycja dla najmłodszych czytelników w wieku 7-12 lat.

TA KSIĄŻKA WYPRZEDZA SWOJE CZASY – DOKŁADNIE O 1001 LAT… Co by się stało, gdyby twój najlepszy przyjaciel przybył z przyszłości?

Jest rok 3020.
Pip@256X#YY.3_7 jest samotna i znudzona. Chodzi do wirtualnej szkoły, nakładając swoje G-Glasses, a do towarzystwa ma tylko kota i papugę, które umieją mówić. Ponieważ na zewnątrz panuje ekstremalny upał i jest powódź, dziewczyna nie może opuścić swojego LivingSpace. Pewnego dnia Pip odkrywa w laboratorium rodziców tajemniczy krąg zielonego światła prowadzący do magazynu w 2019 roku. Tam poznaje chłopca wynalazcę Rahula, który również jest samotny i znudzony.
Rahul i Pip razem nie są już samotni. Mają jednak całą masę nowych problemów, w tym ukrywanie mówiących zwierząt przed rodzicami Rahula i znalezienie drogi powrotnej do przyszłości. A także – być może – uratowanie świata…
“Przyjaciel z przyszłości”  jest  kolejną powieścią przygodową autora bestsellerów Davida Baddiela dla całej rodziny.  Ta niesamowicie zabawna opowieść o podróżowaniu w czasie łączy w sobie akcję i humor oraz pokazuje wartość przyjaźni.

Jeśli zastanawiacie się czy warto sięgnąć po tę nowość, gorąco polecamy obejrzeć video recenzję przygotowaną przez blog „Aktywne Czytanie”.

Promocja!
Premiera!
42.90 34.30