„Porozmawiajmy o smartfonach” – spotkanie w ramach kampanii „Uwaga! Smartfon”

Porozmawiajmy o smartfonach

Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez smartfonu, który na każdym kroku ułatwia codzienne funkcjonowanie. Niepokoi jednak fakt, że urządzenie coraz częściej przypomina atrybut młodego pokolenia. Aby zwrócić uwagę na problem nadużywania smartfonów przez dzieci i młodzież, Fundacja Projekt PL organizuje kolejne wydarzenie w ramach kampanii „Uwaga Smartfon” (www.uwagasmartfon.pl) .

„Porozmawiajmy o smartfonach” to unikalna okazja do zadania pytania ekspertowi – dr. Romanowi Soleckiemu, a także poznania wyników najnowszych badań i poszerzenia wiedzy.
 
W trakcie spotkania poruszane będą kwestie takie jak: Co to jest cyfrowa higiena i czy warto wprowadzać jej zasady w życie? Czy istnieje bezpieczny czas korzystania ze smartfonu.
 
Spotkanie odbędzie się 25 października o godz. 18:00 na platformie Zoom. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
 
Link do rejestracji TUTAJ!
 
Już dziś zadaj pytanie ekspertowi – KLIK!
 
Link do wydarzenia na FB – KLIK!
 
Partnerami wydarzenia jest wydawnictwo Dobra Literatura i NODN Cognitus – centrum szkoleń i terapii. Serdecznie polecamy!
 
O EKSPERCIE
 
Roman Solecki (Uniwersytet Pedagogiczny, Krakowski Instytut Logoterapii) — ekspert Fundacji Projekt PL, pedagog, profilaktyk, certyfikowany logoterapeuta, psychoterapeuta uzależnień i mediator. Doktor w dziedzinie nauk społecznych poświęcony aktywności młodzieży w cyberprzestrzeni. Od 2006 współpracuje z Ośrodkiem Profilaktyki Problemowej „Archezja” jako realizator zajęć profilaktyczno-wychowawczych dla dzieci i młodzieży. Prowadzi badania nad aktywnością młodzieży w cyberprzestrzeni, profilaktyką i terapią uzależnień od mediów, depresją i poczuciem sensu życia wśród młodzieży.
 
 
Jeśli chcecie bardziej zgłębić tematyką poruszaną podczas konferencji, gorąco polecamy książki Manfreda Spitzera – KLIK! W szczególności bestsellerową „Cyfrową demencję” oraz  najnowszą: „Epidemię smartfonów”.
 
 
 
Promocja!
Tylko u nas w zestawie!
Promocja!
Tylko u nas w zestawie!
94.80 88.00

Dla rodziców

Cyfrowa demencja

54.90
Promocja!
Brak w magazynie

Dla rodziców

Cyberchoroby

44.90 35.90