Tania książka na lato – TOP 10

Tania książka na lato. Wakacyjny relaks przy miłej lekturze.

Jak umilić wakacyjne dni?

Zdecydowanie pomoże w tym dobra książka. Chcemy, aby nasi czytelnicy mogli sięgać po nią jak najczęściej! W tym celu przygotowaliśmy wielką wyprzedaż 👉 Tania książka na lato: KLIKNIJ TUTAJ!

 

TOP 10 – tania książka na lato

Jeśli jesteście ciekawi najgorętszych tytułów wyprzedaży, przygotowaliśmy dla Was ranking książek, które cieszą się szczególną popularnością. Poniżej można zaleźć pięć z dziesięciu pozycji wraz z krótkimi opisami. Całe zestawienie znajduje się TUTAJ!


1. Magiczne lato – Aleksandra Tyl

Książka "Magiczne lato" Aleksandra Tyl
Alicja jest samotną matką siedmioletniej Matyldy. Córka bez przerwy choruje, ma obniżoną odporność. Za radą lekarki wyjeżdżają na wieś, żeby dziecko zmieniło klimat i z dala od smogu miasta nabierało sił.
Zatrzymują się u dalekiej ciotki – Józefiny. Alicja dopiero na miejscu dowiaduje się, że staruszka para się zielarstwem, a jej specjalnością są miłosne eliksiry. Mimo że dziewczyna początkowo nie wierzy w magiczną moc ziół, a do zajęcia ciotki podchodzi z dystansem, to jednak przychodzi taki dzień, kiedy pokusa skorzystania z mikstury jest wyjątkowo silna…

„Magiczne lato” mogę polecić każdemu, kto poszukuje lekkiej i przyjemnej książki na wakacje, która z czasem go zaskoczy, wciągnie i pochłonie do samego końca.
Blog Śnieżnooka


2. Nie zabijaj mnie, kochanie – Danka Braun

Książka "Nie zabijaj mnie kochanie" Danka Braun
W wypadku samochodowym ginie Ewa Kruczkowska – emerytowana nauczycielka, dorabiająca akwizycją wyrobów z żeń-szenia. Jej córka Marta jest zdruzgotana, tym bardziej że dopiero po śmierci matki na jaw wychodzą nieznane wcześniej fakty. Tymczasem wszystkie przesłanki wskazują na to, że śmierć Ewy nie była przypadkowa. Wkrótce morderca atakuje ponownie.
Marta nie wie, że jest obserwowana przez zabójcę. Nie przypuszcza, że grozi jej niebezpieczeństwo i może stać się kolejną ofiarą. Nieoczekiwanie w życiu dziewczyny pojawiają się dwaj mężczyźni: wybitny krakowski neurochirurg Robert Orłowski i tajemniczy austriacki dziennikarz Mark Biegler. Każdy z nich ma własne powody, żeby pomagać Marcie. Czy ich intencje są szczere? A może to tylko gra, by nie dopuścić do poznania prawdy?


3. Kuchnia miłości – Fritzi Paul

Książka" Kuchnia miłości" Fritzi Paul


L’amore e la vita – o miłości do jedzenia i miłości do życia.

Mia już nie wierzy w miłość. Od roku w jej życiu brakuje przyjaciela Sebastiana. I radości z jedzenia. Na pchlim targu pozwala wcisnąć sobie ręcznie napisaną książkę kucharską.

Obok przepisów są tam też wzruszające historie miłosne z małej neapolitańskiej górskiej wioski. Mia jest nimi zafascynowana. Kto napisał tę książkę? Szybko decyduje się na podróż do Włoch. Na słonecznym Wybrzeżu Amalfitańskim, pod czujnym okiem mammy Rosy budzi się jej apetyt na życie.
Czy jest gotowa dać miłości jeszcze jedną szansę?
 
 

4. Tylko twoimi oczami – Valerie Bielen

Książka "Tylko twoimi oczami" Valerie Bielen
Alice prowadzi nudne życie w Teltow pod Berlinem. Wszystko się zmienia, gdy spontanicznie postanawia wyjechać do Wenecji.
W dzień zajmuje się dziećmi państwa Scarpów i prowadzi ich dom, a nocami zwiedza fascynujące ją miasto. Podczas swoich wędrówek spotyka tajemniczego niewidomego mężczyznę, bogatego Amerykanina Tobię. Dzięki niemu jest zapraszana na wystawne bale i smakuje życia bogaczy. Wkrótce poznaje prawdziwą tożsamość nowego znajomego. Nie może jednak przewidzieć, że jej życie znajdzie się przez tę znajomość w niebezpieczeństwie.


5. Pakiet Dzieciaki czytają: ZwierzoChłopiec + CD – David Baddiel

Pakiet Dzieciaki czytają: ZwierzoChłopiec + CD


Prześmieszna książka przygodowa Davida Baddiela, laureata konkursu na najzabawniejsze książki dla dzieci. Idealna dla tych, którzy kochają zwierzęta.

Zestaw z płytą CD.
Lektor : Janusz Zadura

Malcolm nie lubi zwierząt. To kłopotliwe, ponieważ cała jego rodzina je uwielbia. W ich domu jest pełno zwierząt. Nie ma tam natomiast tego, co lubi Malcolm, na przykład laptopa, którego chciał dostać na urodziny. Jedyną pociechą jest szkolna wycieczka klas szóstych, na którą zapisali go rodzice. Malcolm właśnie jedzie na nią autokarem i już zbliża się… O nie! Do farmy!