Dla kogo pysznej lemoniady? 😊🍹

Dla kogo pysznej lemoniady

Serdecznie zapraszamy do przeczytania wywiadu przeprowadzonego przez blog “Żyj bardziej” z naszą kochaną Agą Brzezińską!

 

Bo kto by się nie napił pysznej lemoniady? A jeśli ta łączy się z literaturą, to przecież nie sposób się oprzeć ❤️☀️

Zatem zapraszam na kolejną odsłonę cyklu #TwarzeWydawnictw i Wydawnictwo Lemoniada, czyli część Grupy Wydawniczej Literatura Inspiruje, a do tego robi to w pięknym stylu. Jej założycielkami są kobiety – mamy, które literaturę kochają. Prezeską i wydawczynią jest pełna pasji Aga Brzezińska.

Wydawnictwo Lemoniada daje młodemu czytelnikowi literaturę wartościową. Tę, która bawi, uczy, wzrusza, słowem – pobudza serce, umysł i wyobraźnię. Ja już się przekonałam na skórze własnej, a “Fingal i Aileen” autorstwa Anny Śliwińskiej z ilustracjami Małgorzaty Masłowieckiej to jedna tych książek, o których się nie zapomina.
____________

ŻB: Dlaczego właśnie Wydawnictwo Lemoniada?
AB: Dlaczego Lemoniada?! Nie znamy nikogo, kto nie lubi lemoniady! Ten napój kojarzy się z najlepszymi chwilami dzieciństwa – z dobrą zabawą, latem, wakacjami…Smak i zapach lemoniady nawet nas, dorosłych, potrafi cofnąć w czasie i pozwala na chwilę znowu poczuć się dzieckiem.

ŻB: Jaką literaturę proponujecie czytelnikom i dlaczego właśnie taką?
AB: Jesteśmy mamami i wiemy, jak ważny jest czas spędzany wspólnie z naszymi dziećmi. Co istotne – rodzice sami mogą mieć z tego wielką frajdę! I dlatego dajemy naszym Czytelnikom wartościową literaturę, która łączy całe rodziny w dobrej zabawie. Jak podczas wspólnego picia lemoniady. Nasze książki napisane są współczesnym językiem, który przemawia do młodych Czytelników bez zbędnego moralizowania. Wciągające historie, zabawni bohaterowie, edukacyjne i interaktywne treści inspirujące do samodzielnego odkrywania świata – to wszystko można znaleźć w książkach Lemoniady.

ŻB: Co znaczy dla Was żyć bardziej?
AB: Żyć bardziej – to żyć w zgodzie ze sobą, na własnych warunkach, ale jednocześnie z szacunkiem do innych ludzi i natury. Takie zasady staramy się realizować w życiu prywatnym i zawodowym. DZIAŁAMY Z SERCEM, a każda książka, którą wydajemy niesie w sobie naszą dobrą energię i jest owocem pasji do tego, co robimy!

Dziękuję za rozmowę, a Was zachęcam do skosztowania tej lemoniady. Przepyszna🍹

Link do wywiadu TUTAJ!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wydawnictwa Lemoniada – KLIK!

Promocja!
Premiera!
54.90 40.90
Promocja!
44.90 35.90
Promocja!
Promocja!
42.90 34.30
Promocja!
Nagroda czytelników! 2023
32.90 24.90
Promocja!
Tylko u nas!
65.80 46.00