Darmowe scenariusze zajęć!

Darmowe scenariusze zajęć

Już od dzisiaj na naszej stronie dostępne są darmowe scenariusze zajęć. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Scenariusze można wykorzystać podczas lekcji, warsztatów, zajęć dodatkowych z dziećmi i młodzieżą. Wszystkie treści poruszające ważne tematy takie jak m. in.: prawa dziecka, internetowe zagrożenia, a nawet bycie koleżeńskim zostały przygotowane przez specjalistów współpracujących z FDDS.
Większość scenariuszy jest dostępna na naszej stronie KLIKNIJ TUTAJ, natomiast całą resztę można znaleźć na stronie FDDS – TUTAJ!

Zamieszczenie przez nas materiałów edukacyjnych FDDS jest częścią akcji “Edukujemy i pomagamy”. Nasza księgarnia Literatura Inspiruje podjęła decyzję o wsparciu  Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, a w szczególności Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111. W związku z tym, od każdej sprzedanej książki z kategorii „Popularnonaukowe”, przekażemy złotówkę na pomoc dzieciom, korzystającym ze wsparcia Telefonu Zaufania. 

Razem możemy więcej!

edukujemy i pomagamy - Literatura Inspiruje