Akcja „Edukujemy i pomagamy”

„Edukujemy i pomagamy"

Z wielką przyjemnością informujemy o akcji „Edukujemy i pomagamy”! Literatura Inspiruje postanowiła wspierać Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, a w szczególności Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111. Jego konsultanci odebrali do tej pory ponad  1 200 000 połączeń i blisko 61 000 wiadomości online (informacja z dnia 17.07.2019r.). Dla wielu dzieci jest to jedyna szansa na uzyskanie profesjonalnej pomocy. To ważna inicjatywa, którą warto wspierać i o której warto mówić. I dlatego my także chcemy dorzucić do niej swoje cegiełki. :)

„Edukujemy i pomagamy” – na czym polega akcja i jak można do niej dołączyć?

Od każdej zakupionej książki z kategorii „Popularnonaukowe”, przekażemy złotówkę na pomoc dzieciom, które korzystają ze wsparcia Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111. Są to tytuły nie przypadkowe, lecz mające istotny wpływ na poszerzanie wiedzy i świadomości w zakresie wychowania, edukacji i rozwoju dzieci oraz wspomagają rodziców i nauczycieli w poszukiwaniu rozwiązań. Wszystkie książki włączone do akcji znajdziesz TUTAJ!

Oprócz tego, na naszej stronie w zakładce „Pomoc i edukacja” można pobrać darmowe scenariusze zajęć dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym. Wszystkie materiały zostały przygotowane przez specjalistów współpracujących z FDDS. KLIKNIJ TUTAJ!

Jeżeli chcesz wesprzeć FDDS w inny sposób zapraszamy na stronę fundacji: KLIKNIJ TUTAJ