Przedsprzedaż „Ciemnej strony Sary”!

Przedsprzedaż „Ciemnej strony Sary"

Jeszcze 9 dni do wyczekiwanej z niecierpliwością, premiery trzeciej części serii „Akta Mirka Filera” – autorstwa Danki Braun. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jaką męką może być czekanie na upragnioną książkę. Dlatego tytuł „Ciemna strony Sary” jest dostępny w naszej księgarni przedpremierowo!
Link do książki TUTAJ!

Przedsprzedaż „Ciemnej strony Sary"

W dworku pod Krakowem zostaje zamordowana narzeczona zamożnego prawnika. Podejrzanym jest ogrodnik o kryminalnej przeszłości. Kiedy o pomoc w rozwikłaniu sprawy zostaje poproszony prywatny detektyw Mirek Filer, na jaw wychodzą kolejne tajemnice.
Okazuje się, że niedoszły małżonek miał kochankę, a ta – doskonały motyw do zbrodni. Czy doszło do starcia między kobietami? Kto tak naprawdę jest winny?

 

Tym, którzy nie mieli jeszcze okazji sięgnąć po serię, polecamy wcześniejsze części:

Morderstwo przy drodze krajowej 94

Prywatny detektyw Mirek Filer, który specjalizuje się w ujawnianiu zdrad niewiernych małżonków, podejmuje się oczyścić z zarzutów swojego księgowego Leszka Szajnę. Szajna, mąż autorki kryminałów, jest podejrzany o zabicie mordercy swojej matki.
 
Inspiracją do napisania powieści „Morderstwo przy drodze krajowej 94” była prawdziwa historia, która wydarzyła się w rodzinie autorki. W 1983 roku została zamordowana jej teściowa. Mordercę skazano na dwadzieścia pięć lat pozbawienia wolności. Wkrótce po tym, gdy opuścił zakład karny, znaleziono w rzece jego zwłoki.
 
 
Gdzie-jest-Olga
Prywatny detektyw Mirek Filer, trzydziestodwulatek z syndromem Piotrusia Pana, zmuszony jest podjąć się najtrudniejszego w swoim życiu zadania: samotnego wychowywania pięcioletniej córeczki. Tymczasem w tajemniczych okolicznościach ginie przyjaciel rodziny Filerów Roman Głowacki, a jego żona Olga znika bez śladu. Krewni Głowackich zlecają Filerowi odnalezienie kobiety. Czy uda mu się odszukać Olgę?