Spotkanie dla rodziców z autorką książki „Zrozum mnie”

Spotkanie z autorką książki „Zrozum mnie"

Od jakiegoś czasu, mamy w naszej księgarni kolejną nowość- książkę „Zrozum mnie” autorstwa Małgorzaty Taraszkiewicz. Jest to przewodnik dotyczący rozwoju dziecka w wieku od 5 do 10 lat. Nie tylko dla nauczycieli, ale także rodziców.

„Zrozum mnie"

Żadne dziecko nie planuje sprawiać kłopotów czy ponosić porażek w szkole! Zachowanie jest wypadkową wielu czynników, które trzeba zrozumieć… i o tym jest ten przewodnik.

Nie jestem PROJEKTEM ani rodzica, ani nauczyciela. Mam własny POTENCJAŁ i BIOSTRUKTURY (dane od natury), które powodują, że JESTEM taki, jaki jestem. Mam także własne PROBLEMY ROZWOJOWE… Nie mogę zachowywać się jak TY, bo jestem SOBĄ – pomóż mi, jeśli umiesz…

 

Dla wszystkich zainteresowanych tematem rodziców, mamy dobrą wiadomość. Już 21 marca o godzinie 11.00 w warszawskim Domu Kultury “ORION”, odbędzie się bezpłatne spotkanie z Małgorzatą Taraszkiewicz. Autorka książki „Zrozum mnie” opowie o najczęściej występujących problemach rozwojowych dzieci. Odpowie na podstawowe pytania: na co zwracać uwagę, co jest normą rozwojową, jak lepiej zrozumieć zachowanie dziecka.
Szczegółowe informacje o spotkaniu  – TUTAJ!